Blog

Golf Arabası Kullanım Alanları

Golf Arabası Kullanım Alanları Golf arabası piyasası büyüyen ve artan araç maliyetlerinden dolayı hemen hemen bir çok sektörün ihtiyaç duyduğu bir alan haline geldi. Tek çıkış noktası otellerde personel taşıma ile golf sahalarında kullanılmak olan golf aracı artık nakliye, taşıma, servis hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Özellikle üretici firma olarak üzerimize düşeni yaparak faklı farklı talepleri de yerine getirmekteyiz. Kapalı kasa modelllerimiz ile hastanelerde atık malzeme taşıma aracı ile 500 - 700 kg ile 1 ton yük taşıma kapasiteleri ile bir çok fabrikanın da malzeme ve yük taşıma işlerinde artan maliyetleri minimize etmeyi başarmış durumdayız. Bununla birlikte standart üretimlerimizin dışında 2 - 4 - 6 - 8 - 10 kişilik araçların yanında 15 - 20 - 30 - 60 kişilik personel taşıma kapasitesine sahip golf aracı modellerimiz özellikle otellerde, shuttle ve feribotlarda personel taşımacılığı ile bir çok firmadan ayrı olarak kişiye ve firmalara özel üretim hizmetleri de vermekteyiz. Yine bir çok firmaya göre standart olan %15 - 20 eğimlerin dışında vardığımız teknoloji ile %45 - 50 eğimleri istenilen kapasitede çıkarak yine bir çok sektöre hizmet vermekteyiz.

Yerli üretim olmamız sebebeyle yaygın bir servis ağı ve 10 yıl boyunca yedek parça garantisiyle satış sonrası da 2 yıl boyunca araçlarımızın garantisi devam etmektedir. Satış ve satış sonrası hizmetlerin dışında da kiralama yolu ile firmanızın ihtiyaç duyması halinde 1 günden 1 yıla kadar golf aracı filomuzla siz müşterilerimize de çözüm önerileri sunmaktayız.


Whatsapp Bilgi