Ürünlerimiz

GOLF ARABASI MODELLERİMİZ

Golf arabası, sedyeli, yük taşımalı ve personel taşımalı gibi farklı modellerde üretilmektedir. Kullanım amacına göre özel olarak üretim de yapmaktayız. Kasalı, tenteli, kapalı kasalı, kapılı gibi yük ve yolcu taşıyan golf arabaları üretiyoruz. Akülü, benzinli veya dizel olarak üretilen araçlarımız motor güçlerine, istihap haddine, yakıt tipine ve taşıma şekline göre değişiklik göstermektedir. Benzer rakiplerinden en büyük avantajı ise %45 eğim tırmanabilmesidir.

Özellikle üretici firma olarak üzerimize düşeni yaparak faklı farklı talepleri de yerine getirmekteyiz. Kapalı kasa modelllerimiz ile hastanelerde atık malzeme taşıma aracı ile 500 - 700 kg ile 1 ton yük taşıma kapasiteleri ile bir çok fabrikanın da malzeme ve yük taşıma işlerinde artan maliyetleri minimize etmeyi başarmış durumdayız. Bununla birlikte standart üretimlerimizin dışında 2 - 4 - 6 - 8 - 10 kişilik araçların yanında 15 - 20 - 30 - 60 kişilik personel taşıma kapasitesine sahip golf aracı modellerimiz özellikle otellerde, shuttle ve feribotlarda personel taşımacılığı ile bir çok firmadan ayrı olarak kişiye ve firmalara özel üretim hizmetleri de vermekteyiz.

Golf Arabası


Tamamen yerli üretim, uzak doğu ürünlerinden sağlam, batı ürünlerinden hesaplı kendi fabrikamızda ürettiğimiz golf arabası, ayrıca ihtiyaca ve isteğe göre özel olarak da üretilebildiği için avantajlıdır. Yaygın servis ağımız, 10 yıl parça bulundurma garantimiz ve sıkıntısız yedek parça ile sizlere daima en yakın, en hesaplı, en hızlı hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Whatsapp Bilgi